Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Zagroba

 

Współpracownicy

     

Aleksandra Zagroba

Działalność

Współpracownicy

Podmioty współpracujące

Kontakt

Strona główna

           

Krystyna Kołodko - Warchoł 

kontakt: tel. + 48 602 745 113

             e-mail: k.kolodko-warchol@wp.pl

         Prawnik specjalizujący się w szeroko pojętych sprawach rejestrowych wszystkich podmiotów gospodarczych, począwszy od sporządzenia umów do procedury likwidacyjnej. Szczególnie duże doświadczenie w rejestracji fundacji i stowarzyszeń, począwszy od przygotowania projektów aktów prawnych związanych z działaniem tych podmiotów.

Osoba zajmująca kwestiami nietypowych oraz rozwiązywaniem rzadko spotykanych problemów związanych z Krajowym Rejestrem Sądowym.

Obecnie kształci się w sprawach związanych z obrotem i zarządzania nieruchomościami. Specjalista w zakresie negocjacji, również prowadzonych w języku angielskim. 


Edyta Kryżan 

kontakt: tel. + 48 605 425 983

             e-mail: edytakryzan@op.pl

                         edytakryzan@wp.pl

          Absolwent wydziału prawa  od wielu lat współpracujący z osobami odpowiedzialnymi za organizację kampanii reklamowych dla podmiotów sprzedających swoje towary ( Danone, Żywiec, Lotos Oil ) jak i usługi ( MNI S.A. ), w zakresie gier losowych i wszelkiego rodzaju promocji  ( konkursów, loterii audioteksowych, sprzedaży premiowych, akcji ankietowych ) – począwszy od wyboru najbardziej korzystnego sposobu prowadzenia kampanii poprzez przygotowanie wszelkich dokumentów z tym związanych. Dodatkowo zajmuje się przygotowywaniem umów z dziedziny prawa autorskiego.

Posiada praktyczne doświadczenie związane z postępowaniem egzekucyjnym nabyte podczas pracy w kancelarii komorniczej.  


Wojciech Oska 

kontakt: tel. + 48 501 196 482

             e-mail: wojciech.oska@gmail.com

         Osoba z dużym doświadczeniem w zarządzaniu nabytym w praktyce – zarządzanie flotą samochodową służb drugiej co do wielkości aglomeracji miejskiej w Polsce oraz wiedzą teoretyczną – na Wydziale Zarządzania Katolickiej Szkoły Wyższej im. Bogdana Jańskiego.   

Długoletni kierownik działu opłat celnych, pobrań i windykacji w UPS Polska Sp. z o.o., a następnie specjalista ds. windykacji w międzynarodowej firmie Coface Intercredit zajmującej się poręczaniem transakcji finansowych przy udzielaniu kredytów kupieckich.

  


Maciej Radkiewicz

 kontakt: tel. + 48 602 476 249

              e-mail: mra@wp.pl

         Absolwent stosunków międzynarodowych od dziesięciu lat zajmujący się organizacją i nadzorowaniem loterii audioteksowych. Od dłuższego czasu związany z grupą Polsat.         Przeprowadził dla tych podmiotów ponad 250 konkursów oraz loterii audioteksowych.

        Jest również dyrektorem ds. sponsoringu Polish Racine Development Sp. z o.o.

       

Aleksandra Zagroba | Działalność | Współpracownicy | Podmioty współpracujące | Kontakt | Strona główna

Ostatnia aktualizacja strony  06-02-2017 21:03:46