Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandry Zagroba

 

Aleksandra Zagroba

   

fot. Tomek Paczkowski

Działalność

Współpracownicy

Podmioty współpracujące

Kontakt

Strona główna

 

 

Aleksandra Zagroba jest absolwentką warszawskiego liceum Czackiego oraz miejscowego Wydziału Prawa i Administracji. W roku 2003 roku ukończyła aplikację radcowską organizowaną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie z wynikiem bardzo dobrym. 

Na rynku pracy od 14 lat, jako prawnik od lat dziewięciu. Mecenas Zagroba była zatrudniona i współpracowała z wieloma kancelariami prawniczymi oraz przez kilka lat z międzynarodową firmą kurierską.

Publikowała artykuły dotyczące prawa podatkowego w „Biuletynie Porady Prawne” oraz sporządzała opracowania dotyczące umów oraz pism sądowych dla wydawnictwa „Wiedza i Praktyka”. W grudniu 1999 roku w „Monitorze Prawniczym” ukazała się jej glosa do postanowienia Sądu Najwyższego dotycząca przywrócenia terminu przed sądem cywilnym.

         Aleksandra Zagroba brała udział wielu szkoleniach m.in. z dziedziny prawa handlowego oraz przygotowującego do egzaminu na doradcę podatkowego.

W roku 2004 prowadziła zajęcia z procedury cywilnej w Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. R. Łazarskiego. Uczestniczyła jako arbiter w postępowaniu przed sądem polubownym.

Od roku 2003 Mecenas Zagroba posiada świadectwo zawodowe wydane przez Ministra Finansów w zakresie nadzoru nad loteriami promocyjnymi.

W wolnych chwilach gromadzi materiały do rozprawy doktorskiej związanej z ochroną dóbr osobistych w prawie polskim.

Zainteresowania pozazawodowe to historia, literatura, teatr oraz samochody marki Fiat 125p.

 

Aleksandra Zagroba | Działalność | Współpracownicy | Podmioty współpracujące | Kontakt |  Strona główna

Ostatnia aktualizacja strony 28-03-2017 20:22:37